Andreas Marko akvarell

195741

MARKO, Andreas (1824-1895): Berglandskap med stuga, otydligt signerad och daterad Andreas Marco 1851, akvarell, 19x25 cm

Smärre fläck

Konst, Måleri

Fack 15

Andreas Marko akvarell

Budhistorik (2 bud)

847030
500
840969

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.