Byrå i rokokostil

195734

BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, mahogny med intarsia, höjd 80, ca 51x96 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Rum 13

Byrå i rokokostil

Budhistorik (15 bud)
846785
846787
1 900
846785
1 800
846784
1 700
846784
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.