Stolar nyrokoko

195730

STOLAR, 8 st, 1800-talets slut, nyrokoko, mahogny

Skador, lagningar, fläckar, kompletteringar

Rum 12

Stolar nyrokoko

Budhistorik (30 bud)
848246
2 400
848242
848236
848224
1 900
848234
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.