Leo Janis oljemålning

195711

JANIS BRIEDITIS, Leo (Lettland/Sverige, 1922-2007): Kustbild, signerad Leo Janis, olja på duk, 65x85 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Leo Janis oljemålning

Budhistorik (3 bud)

846857
841698
500
841056
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.