Ida von Schultzenheim oljemålning

195705

SCHULTZENHEIM, Ida von (1859-1940): "De öfvergivna", utställningsetikett atergo, olja på duk, 49x61 cm

Krackeleringar, ytslitage

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (7 bud)
846471
846470
2 800
846469
2 600
846468
2 400
846456
1 800

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.