Ida v Schultzenheim oljemålning

195702

SCHULTZENHEIM, Ida von (1859-1940): Hundar, signerad och daterad I v Schultzenheim -89, olja på duk, 53x45 cm

Duklagning, ytskador

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (14 bud)
846345
846344
2 800
846342
2 600
846341
2 400
846339

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.