Ida von Schultzenheim oljor

195700

SCHULTZENHEIM, Ida von (1859-1940): 1 par, Blomsterstilleben, signerade I v Schultzenheim, olja på pannå, 31x20,5 resp 31x23 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 14

Ida von Schultzenheim oljor

Budhistorik (11 bud)
846521
846448
846448
850
846381
846447

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.