Hämtare

195699

HÄMTARE, 2 st, koppar, 1800-talets första hälft, varav en stämplad PB samt otydlig stämpel, höjd ca 19 cm, bomärken i botten

Bruksslitage

Diverse

Rum 4

Hämtare

Budhistorik (7 bud)
840087
600
845870
550
840087
500
845815
450
840087

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.