Målning 1900-tal

195690

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap med björkar, signerad Th Gruber, olja på pannå, 27x43 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Fack 14

Målning 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
846062
845598
846061
845598
950
846058
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.