Roberto Domingo y Fallola oljemålning

195689

DOMINGO Y FALLOLA, Roberto (1883-1956): Mansporträtt, signerad, olja på duk, 33x27 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

846551
2013-07-17 23:41:44
950

2013-07-19 kl 16:00
Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.