Oljemålningar 1 par , 1800-tal

195683

OLJEMÅLNINGAR, 1 par, Pastorala landskap med figurer, omkring 1800, olja på träpannå, 15x22,5 cm vardera

Konst, Måleri

Fack 15

Budhistorik (14 bud)
847258
841587
1 900
841530
1 800
841586
1 800
841530
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.