Erik Abrahamsson oljemålning

195679

ABRAHAMSSON, Erik (1871-1907): Drömmande kvinna, signerad och daterad E Abrahamsson -87, olja på pannå, 21x19 cm

Torrsprickor, ytslitage

Konst, Måleri

Fack 14

Erik Abrahamsson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

845925
845062

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.