Sybord empirestil

195678

SYBORD, 1900-tal, empirestil, lyrfot, fanérat i mahogny, höjd 64, 60x40 cm

Låst, nyckel saknas, fanérskador

Rum 3

Sybord empirestil

Budhistorik (4 bud)

847293
850
848255
847293
846990

Slutpris SEK:
850
88 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.