Salongsbord 1800-tal

195676

SALONGSBORD, med stenskiva, 1800-tal, fanérat i mahogny, benställning med dekor av delfiner, höjd 78, diameter124

Fanérskador

Rum 15

Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
848497
14 000
848221
13 500
848187
13 000
848187
11 500
847315
11 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.