Vas KPM

195673

VAS, porslin, omkring 1900, KPM, Puttisar i hortensia, höjd 21 cm

Smärre skador (nagg)

Keramik/Porslin

Monter 8

Vas KPM

Budhistorik (3 bud)

846421
846420
900
840237
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.