Salongsbord

195672

SALONGSBORD, på pelarfot, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, höjd 74, 110x85

Smärre fanérskador och fläckar

Rum 12

Salongsbord

Budhistorik (20 bud)
847889
1 400
847833
1 300
847298
847468
847298

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.