Salongsbord 1800-tal

195670

SALONGSBORD, 1800-tal, lådor i sargen, fanérat i mahogny, höjd 70, diameter 94 cm

Lackskador, fanérskador, knopp saknas

Rum 13

Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

846991
841588

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.