Fällbord 1800-talets andra hälft

195664

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, svartmålat med kinesiserande dekor, höjd 73, 50x49 cm

Färgbortfall, ytskador

Rum 3

Budhistorik (6 bud)
846911
550
846920
500
846911
450
846919
846911

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.