Fåtölj nyrokoko

195663

FÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérad i mahogny, hjultrissor

Del av hjultrissa saknas, lagning

Rum 13

Fåtölj nyrokoko

Budhistorik (7 bud)
847125
600
846977
550
847121
550
846977
500
846704
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.