Emil Lindgren oljemålning

195662

LINDGREN, Emil (1866-1940): Flicka i folkdräkt, signerad och daterad Emil Lindgren 1931, olja på duk, 90x73 cm

Smärre duklagningar

Konst, Måleri

Rum 13

Emil Lindgren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
846828
846820
844360
843277
500
843276

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.