Bord 1800-talets andra hälft

195661

BORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, dekor av fleuroner, lejonfötter, höjd 78, 102x63 cm

Sprickor, fanérskador, blekt bordsskiva

Rum 12

Bord 1800-talets andra hälft

Budhistorik (5 bud)
847170
950
841288
850
841287
750
841286
550
841285

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.