Olle Borg oljemålning

195660

BORG, Olle (född 1960): This is not a landscape (Verdun), signerad och daterad a tergo Olle Borg 2006, olja och lackfärg på duk, 120x120 cm
PROVENIENS:
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm
UTSTÄLLD:
Galleri Magnus Åklundh, Malmö 2007
Galleri 1, Göteborg 2007

Några skrapmärken

Konst, Måleri

Rum 1

Olle Borg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
847226
8 000
847221
7 000
847220
6 000
843190
5 000
841870

Slutpris SEK:
8 000
815 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.