Dumbwaiter björk

195659

BORD, 1800-talets andra hälft, sk Dumbwaiter, fanérat i björk, 73, 42x38 cm

Smärre fanérskador och sprickor

Rum 3

Dumbwaiter björk

Budhistorik (3 bud)

846475
841164
841164

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.