Bord Louis XV-stil

195658

BORD, 1800-tal, Louis XV-stil, fanérat i jakaranda, skiva fanérad i valnöt, låda i sargen, förgyllda beslag, höjd 76, 79x53 cm

Senare skiva, fanérskador

Rum 13

Bord Louis XV-stil

Budhistorik (4 bud)

847085
3 200
846914
846912
2 600
843462

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.