Ishink 1950/60-tal

195657

ISHINK, "Daydream" Made in Australia, röd metall, i form av äpple, höjd 25 cm

Smärre repor

Diverse

Monter 8

Ishink 1950/60-tal

Budhistorik (12 bud)
844751
843594
750
844750
750
843594
700
844749
650

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.