Ellis Wallin oljemålning

195654

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Vacker sommardag", signerad och daterad Ellis Wallin -58, olja på duk, 64x81 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (3 bud)

845455
840132
900
840131

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.