Bläckhorn omkring 1900

195653

BLÄCKHORN, omkring 1900, marmor och mässing, höjd

Smärre nagg, mindre kantlagning

Diverse

Monter 8

Bläckhorn omkring 1900

Budhistorik (12 bud)
841133
846195
950
841133
850
846193
841133
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.