Oidentifierad konstnär oljemålning

195651

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lanthandel, otydligt signerad Piard, olja på duk, 64x53 cm

Dubblerad, färgbortfall, lagningar

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (21 bud)
847042
847041
1 400
847040
1 300
847039
847038

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.