Bo Andersson brons

195648

ANDERSSON, Bo (född 1946): Objekt, signerad och daterad BA 90, brons, 33x25,5 cm

Lös träkloss (baksidan)

Konst, Skulptur

Rum 2

Bo Andersson brons

Budhistorik (10 bud)
846868
846968
750
846868
650
846934
600
846868
550

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.