Konsolbord 1800-talets andra hälft

195643

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svärtade vridna kolonner, dekor av hundar, höjd 78, 110x77 cm

Fanérskador, sprickor, fläckar, hundarna med skador

Rum 15

Budhistorik (30 bud)
847241
11 000
847060
10 500
847239
10 500
847060
9 800
847236
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.