Gustav Rudberg oljemålning

195634

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Tillskriven, Motiv från Spanien, norr om Altea, osignerad, olja på duk, 53x63 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

847013
846511

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.