Per Månsson akvarell och blyerts på papper

195625

MÅNSSON, Per (1896-1949): Firenze, signerad och daterad Per Månsson Firenze 1923, akvarell och blyerts på papper, 48x39 cm
PROVENIENS: Professor Paul Hedqvists samling, Stockholm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (6 bud)
844774
3 400
847080
3 200
844774
844228
843812

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.