Taburetter 1 par 1800-tal

195623

TABURETTER, 1 par, mahognyfanér, 1800 talets första hälft, klädel i grön sammet

Lagningar

Rum 1

Taburetter 1 par 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

846547
1 300
840917
840916

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.