R Lindström oljemålning

195620

LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Badande kvinna vid skogsbryn, signerad och daterad Rikard Lindström Paris 1918, olja på pannå, 88x103 cm

Konst, Måleri

Rum 4

R Lindström oljemålning

Budhistorik (5 bud)
847006
847005
847004
700
846913
650
842078
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.