Skåp barockstil

195614

SKÅP, 1800-tal, barockstil, fanérat i valnöt, dekor av kompassrosor, höjd 224, 206x90 cm

Lösa delar, lösa delar medföljer, smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 12

Skåp barockstil

Budhistorik (5 bud)
846163
4 400
841603
4 200
846162
4 200
841603
841445

Slutpris SEK:
4 400
454 EUR, 542 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.