Fåtölj i björk

195607

FÅTÖLJ, björk, 1920-tal, ljus klädsel

Slitage

Rum 15

Fåtölj i björk

Budhistorik (20 bud)
847068
847076
1 400
847068
1 300
847071
847068

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.