Sybord 1800-tal

195606

SYBORD, mahognyfanér, 1800 talets andra hälft, med lådor, höjd 72, 66x48 cm

Fanérskador

Rum 3

Sybord 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

840407
2013-07-10 17:16:37

2013-07-17 kl 18:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.