Taburetter 1 par 1800-tal

195603

TABURETTER, 1 par, mahognyfanér, 1800 talets andra hälft, senare klädsel

Fanérskador, lagnigar

Rum 15

Taburetter 1 par 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

844498
844378
842547
840043

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.