Carl Fagerberg gips

195597

FAGERBERG, Carl (1878-1948): Lodjur med unge, signerad och daterad Carl Fagerberg 1911, gips, längd 92 cm, höjd 60 cm

Smärre nagg

Konst, Skulptur

Rum 14

Carl Fagerberg gips

Budhistorik (4 bud)

846250
1 600
845623
845622
1 400
840967
650

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.