Vikskärm 1800-talets andra hälft

195594

VIKSKÄRM, 3 delad, 1800-talets andra hälft, broderad, höjd 137, total bredd 119 cm

Delar saknas, baksida med fuktskador

Belysning

Rum 14

Budhistorik (10 bud)
846177
700
845700
650
846176
650
845700
600
846175
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.