Ulf Malmgren oljemålning

195590

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Pirjo kommer till Cats", signerad och daterad Malmgren 1985, olja på duk, 105x63 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 12

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (9 bud)
846230
650
846076
600
844100
550
846075
550
844100
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.