Sven Westman oljemålning

195589

WESTMAN, Sven (1887-1962): Sittande modell, signerad Westman, olja på pannå, 60x50 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 15

Sven Westman oljemålning

Budhistorik (2 bud)

844300
841798

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.