Spegel sengustaviansk stil

195582

SPEGEL, 1900-tal, sengustaviansk stil, genombruten dekor, förgylld, 102x50 cm

Delar av förgyllning saknas

Speglar

Rum 5

Spegel sengustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
846213
750
846091
700
845975
650
845932
600
845859
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.