Eterna armbandsur i 18 k

195581

ARMBANDSUR, 18 k gulguld, Eterna, quartz, datum, guldpläterad länk, diameter inkl krona 36 mm, bakboett märk 158427268 s, Eta verk 255.111, safirglas, 1990-tal, klockans total längd med länk 21,5 cm

Ej funktionstestad, bakboett med smärre repor,

Klockor/Ur

Kundcenter

Eterna armbandsur i 18 k

Budhistorik (6 bud)
845507
1 400
846034
1 300
845507
845119
843447
650

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.