Ask med lock 1800-tal

195577

ASK med lock, 1800-tal fasettslipat glas, antikiserande dekor i relief föreställande jaktscen, höjd ca 9, längd 11 cm

Slitage, fodrad insida med skador

Diverse

Monter 8

Ask med lock 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
846417
700
846194
650
846219
600
846194
550
846066
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.