Skåp 1800-tal

195576

SKÅP, 1800-tal, betsad ek, höjd 123, 103x52,5 cm

Sprickor, ytskador, löst hyllplan med skadade infästningar, som medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta i utlämningen

Rum 14

Skåp 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
846212
700
845634
650
846208
600
845634
550
845768
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.