Konsolbord 1800-tal

195571

KONSOLBORD i form av festong, 1800-tal, skuren dekor, förgylld och bronserad, marmorerad skiva, höjd 82, 97x26 cm

Skador och lagningar

Rum 1

Konsolbord 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
846444
2 600
846349
2 400
846297
846347
846297

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.