Väggpendyl

195570

VÄGGPENDYL, H. Johannesson, Stockholm, gustaviansk stil, skuren och förgylld dekor, höjd ca 55 cm, nyckel och pendel finns

Smärre skador

Nautica/Technica

Monter 7

Väggpendyl
Budhistorik (13 bud)
845624
900
844950
850
844273
844949
750
844273
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.