Piedestaler 1800-talets andra hälft

195569

PIEDESTALER, 1 par, 1800-talets andra hälft, imitationsmåleri, höjd 125 cm, 45x43 cm

Färglitografi

Rum 14

Budhistorik (6 bud)
846129
1 400
845930
845929
844379
842330

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.