Taburetter Karl Johan

195567

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, björk, höjd 58 cm

Bruksslitage, lagningar, förstärkningar

Rum 15

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (6 bud)
845861
550
845939
500
845861
450
845938
845861

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.